радаВерховна Рада скасувала 9 з 12 законів, ухвалених 16 січня. За відповідне рішення проголосував 361 народний депутат, передає кореспондент УНН.

Позитивне голосування депутати від опозиції зустріли оплесками.

Йдеться, зокрема, про скасування Закону “Про внесення змін до Закону “Про судоустрій”, Закону “Про заочне кримінальне провадження” та Закону “Про внесення змін до Регламенту”.

Нагадаємо, як відомо, 16 січня Верховна Рада крім проекту бюджету 2014-го року прийняла цілу низку законів, серед них № 721-VІІ “Про внесення змін до Закону України “Про судоустрій і статус суддів” та процесуальних законів щодо додаткових заходів захисту безпеки громадян”; № 724-VІІ “Про внесення змін до Регламенту Верховної Ради України”; № 725-VІІ “Про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України щодо заочного кримінального провадження”; та інші. Ухвалення цих законопроектів викликало неодзначну реакцію українського суспільства.

Додамо також, що опозиція вже оскаржила скандальні закони у суді. Нагадаємо, від 19 січня між мітингувальниками та працівниками МВС на вулиці Грушевського у столиці тривають масові сутички. Причиною цього стала відмова правоохоронців пропустити мітингувальників до будівлі Верховної Ради. Мітингувальники рушили з Євромайдану під будівлю Верховної Ради з вимогою відмінити так звані “диктаторські закони”, прийняті парламентом 16 січня.

Коментарі закриті.