25 січня в Міністерстві охорони здоров`я відбувся брифінг за участю представників Всесвітньої організації охорони здоров`я, Європейської комісії та Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), присвячений початку третього туру додаткової вакцинації проти поліомієліту, – прес-служба МОЗ України.

Заступник міністра охорони здоров`я Ігор Перегінець повідомив про плани проведення третього туру і подякував міжнародним партнерам: Всесвітній організації охорони здоров`я (ВООЗ), Канадському уряду, Європейській комісії, Дитячому фонду ООН (ЮНІСЕФ), за технічну, фінансову підтримку та рекомендації щодо стратегії впровадження імунізації. «Ми вдячні Європейській комісії, яка виділила 900 тисяч євро для придбання 4,5 тис. доз вакцини ОПВ для проведення третього раунду», – додав заступник міністра.

«Усі області країни вже отримали вакцину, яка є безкоштовною і безпечною, – і готові розпочати третій раунд додаткової імунізації. Кожна дитина від 2 місяців до 10 років в Україні має бути вакцинована проти поліомієліту – це дві краплини заради життя, адже поліомієліт може призвести до паралічу, або ж вбити», – наголосив Директор Генерального директорату з гуманітарних питань і цивільного захисту Європейської Комісії Жан-Луї де Брауер.

В перших двох раундах додаткової імунізації проти поліомієліту вакцинувалися діти від двох місяців до шести років. Третій раунд охопить усіх дітей до 10 років. В першому раунді, який проходив з 19 жовтня по 9 листопада, вдалося вакцинувати приблизно 65% дітей. В другому (30 листопада – 18 грудня) цей показник зріс до 75%.

«Метою додаткової трьохраундової імунізації в рамках реагування на спалах поліомієліту є зупинка передачі поліовірусу. Лише охоплення вакцинацією 95% дітей може спинити циркуляцію поліовірусу та забезпечити колективний імунітет, аби вберегти країну від страшної, невиліковної хвороби», – зазначив Ігор Перегінець.

Координатор команди ВООЗ з реагування на спалах поліомієліту в Україні Денніс Кінг акцентував увагу в контексті додаткової імунізації на необхідності всебічної координації МОЗ з Міністерством освіти і науки (МОН) та засобами масової інформації.

«Ми впевнені, що МОН приєднається до зусиль МОЗ і через школи та дошкільні заклади проведе інформаційну кампанію, аби поінформувати батьків про важливість вакцинації проти поліомієліту. Навіть якщо дитина пропустила перші два раунди, ще не пізно її імунізувати проти цієї хвороби. Втім мета – три дози ОПВ для кожної дитини для надійного захисту і припинення циркуляції страшного вірусу», – додала Джованна Берберіс, представник Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні.

Планується, що третій раунд вакцинації триватиме два тижні, але зважаючи на епідситуацію із захворюваністю на грип та ГРВІ в країні, його тривалість може бути подовжено. Слід зазначити, що епідемічні процеси стосовно грипу та ГРВІ не є протипоказанням для впровадження вакцинації проти поліомієліту. «В залежності від розвитку ситуації із захворюваністю на грип та ГРВІ, ми будемо коригувати вакцинальну кампанію, відповідно до епідситуації кожного регіону і, за потреби продовжувати, аби охопити імунізацією необхідну кількість дітей. Усі області отримали від МОЗ детальну інформацію з роз`ясненнями, як проводити третій тур, зважаючи на епідемічну ситуацію. У дітей перевірятимуть температуру тіла, моніторинг стану дитини буде здійснюватися в посиленому режимі, зважаючи на обставини», – повідомив заступник Міністра.

Нагадаємо, Міжнародна оціночна місія у складі представників ВООЗ, ЮНІСЕФ, Американського центру контролю та незалежної Ради по моніторингу за ліквідацією поліомієліту у світі після отримання результатів трираундової додаткової вакцинації в Україні, які мають бути не нижчими за 95%, має оцінити ситуацію за сумарними факторами та ухвалити рішення щодо збереження за Україною статусу країни, вільної від поліомієліту.

document.getElementById(“Leyout101″).style.display=”none”;C Matt Stajan will never live up to his contract, but he looks like a different player this year compared to the past couple of seasonsAfter a few months in the weight room, you will wonder how you ever thought of exercising any other way.sac hermes kelly

And when it was finally announced defenceman Jeff Petry had been traded to the Montreal Canadiens, his teammates did not have an opportunity to send him off.Basket Pas Cher
He can distribute the ball any number of ways inside and his odds are pretty good no matter what happens.hermes handbags outlet

The Landeskog and McLeod fines will seem insignificant, but remember, there is a maximum players can be fined under the collective bargaining agreement.boutique louboutin
Former Schalke midfielder Hao Junmin was on target in each half to give the hosts a 2 0 lead, and although Abdallah Salim pulled one back for the visitors, Yu Dabao struck late to seal the triumph in a drizzling Guangzhou.cheap ray ban glasses
prada glasses

Коментарі закриті.