7_10_12_13_00210 грудня в.о. голови райдержадміністрації Володимир Василенко відвідав районний центр зайнятості, зустрівся із трудовим колективом та директором даного закладу Тамарою Кот; оглянув виставку дитячих малюнків “Моя майбутня професія”.

Підчас зустрічі було обговорено питання, яке стосувалося реалізації у районі завдання Президента України щодо стимулювання підвищення зайнятості населення, створення нових робочих місць. Тамара Василівна проаналізувала ситуацію, що склалася в районі на сьогодні, та ознайомила із планами та завданнями на наступний рік.

«Головні питання на ринку праці – забезпечення ефективної зайнятості населення, і як наголосив Президент України Віктор Янукович, «…створення нових робочих місць, можливо за умови якнайшвидшої імплементації закону про зайнятість», – зазначив підчас зустрічі Володимир Василенко.

Цього ж дня у районному центрі зайнятості відбувся «День відкритих дверей» з проведенням конкурсу малюнків серед дітей молодшого шкільного віку загальноосвітніх навчальних закладів району на тему: “Моя майбутня професія”.

У ході заходу з дітьми було проведено ряд профорієнтаційних вправ, які показали гарну обізнаність дітей у світі професій, це такі як «Професія на букву», «Най-Най», «Доповни речення», «Загадки».

Захід був присвячений 23-річниці створення Державної служби зайнятості України.

До відома:

Упродовж листопада – грудня діти малювали свої дитячі мрії, щодо свого майбутнього професійного шляху. Представлені на конкурс дитячі роботи були різні за композицією, сюжетом та технікою виконання. І хоча мрії з роками можуть змінитися, проте учасники конкурсу вже зараз замислюються над тим, який фах обиратимуть в майбутньому. За допомогою олівців і фарб талановиті діти намалювали справжні твори мистецтва про свої майбутні професії.

На огляд було представлено 118 дитячих малюнків з 14 шкіл району. Роботи школярів, як і їхні мрії – дуже різноманітні. Діти мріють бути лікарями та вчителями, кухарями, будівельниками, вихователями, космонавтами, міліціонерами, трактористами, а також співачками, перукарями, електрогазозварниками, екологами, інспекторами та художниками, ветеринарами і навіть мріють виготовляти іграшки з екологічно чистої продукції.

Роботи оцінювала спеціально створена комісія, яка визначила 29 переможців в 20 номінаціях. Всім переможцям було вручено дипломи та призи.

Створення сприятливих умов для реалізації творчого потенціалу школярів, формування мотивації до усвідомленого вибору майбутньої професії та позитивного ставлення до актуальності робітничих професій – стало метою проведення конкурсу, і ще одним кроком служби зайнятості в допомозі школярам пізнати світ професій та в майбутньому здійснити правильний вибір свого професійного майбутнього.

 

Менська РДА

Коментарі закриті.