Менська ОДПІ Головного управління ДФС у Чернігівській області повідомляє, що у зв’язку із запровадженням Державною казначейською службою України централізованої моделі виконання дохідної частини бюджетів, починаючи з 2 липня 2018 року діють нові рахунки, відкриті на балансі центрального апарату Казначейства (МФО 899998).

Разом з тим, з метою запобігання втрат бюджету Казначейством було встановлено перехідний період, протягом якого залишалися активними і старі рахунки.

Граничний термін цього перехідного періоду закінчується 10.09.2018 року. Отже, починаючи з 11.09.2018 року кошти, які сплачуватимуться платниками податків на рахунки зі старими реквізитами, не будуть зараховуватись до бюджетів, а повертатимуться платникам як нез’ясовані надходження.

Таким чином, платникам податків при заповненні розрахункових документів на сплату податків, зборів та платежів до державного та місцевих бюджетів необхідно зазначати реквізити рахунків, відкритих з 02.07.2018 на балансі центрального апарату Казначейства (МФО 899998).

Коментарі закриті.