У Величківці провели концерт «Єдина країна»У Величківському сільському клубі минулої суботи відбувся благодійний концерт «Єдина країна» на підтримку воїнів АТО.

Із порогу глядачів-благодійників обдаровували патріотичними жовто-блакитними сувенірами-квітками, пригощали домашньою випічкою учасники жіночого клубу «Мальви».

Відкрили програму ведучі Юлія Міхієнко та Андрій Мовчан. Зачіпали за живе пісні у виконанні Олександра Мельника, Костянтина Чуйка, Петра Лося, Насті Євтушенко та Ігоря Хоменка. Не відставали від старших і школярі, а першокласниці Євангеліна Грищенко, Аліна Падалка та Тетянка Стьопкіна показали майстер-клас в дикції. Танцювальне розмаїття вносили граційні дівчата з колективу «Імпровіз» з Киселівки.

Голова ветеранської організації Василь Балабатько поділився воєнними спогадами. Не міг не торкнутися і теми несправедливої політики Кремля щодо України і її народу.

Організувала благодійний захід Анастасія Євтушенко, студентка Ніжинського училища культури і мистецтв. Всіляко допомагала, по-материнськи, терпляче підтримувала, радила їй досвідчена завідувач сільського клубу Віра Падалка. Відвідали благодійний концерт і сільський голова Віталій Ценцеря та секретар сільради Ольга Удовенко.

До речі, за організації сільської ради проводиться збір овочів для підтримки наших захисників.

Загалом усі відчули, що ми дуже змінилися – стали щирішими, відкритішими, завзятішими, і що разом ми здолаємо всі перешкоди!

Коментарі закриті.