2 101_0463

Під такою назвою в стінах районної бібліотеки пройшла зустріч бойових побратимів приурочена 27-й річниці виводу військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан.

У цей день хочеться засвідчити щиру повагу до кожного, кому судилося пройти буремними дорогами Афганістану, всім, хто став на захист кордонів України сьогодні. Цей день – данина повазі, спогадам і нашому святому обов’язку перед загиблими і тими, хто повернувся з того пекла живим.

З черговою річницею виведення радянських військ з Республіки Афганістан ветеранів привітали та вручили Почесні грамоти і медалі виконуючий обов’язки голови районної державної адміністрації Валерій Щукін, голова районної ради Олександр Мисник, новообраний голова районної організації воїнів-афганців Леонід Титаренко, заступник міського голови та голова ветеранської організації.

Вони побажали афганцям міцного здоров’я, мирного неба над головою, душевного спокою та надії на краще майбутнє.

Працівники бібліотеки підготували урочисту программу. В залі звучали душевні пісні у виконанні автора, воїна-афганця Олександра Нестеренка та інших аматорів народного мистецтва.

Учасники зустрічі мали змогу переглянути книжково-ілюстративну виставку Василя Каричорта «На світлинах із солдатського альбому».

2 коментарі

  1. fesiyun сказав:

    А може досить про Афганістан? у нас своєї війни нема? Афганістан то була чужа не наша,нікому непотрібна війна яку проводив кремлівський агресор під приводом допомоги афганському народу в “побудові світлого майбутнього”.

    • anny сказав:

      В тому то і вся сіль, що війна була не наша, нікому не потрібна, але гинули там наші хлопці! Подивіться на дати народження і смерті тих хлопчаків, імена яких вибиті на меморіальних плитах… Більшості було по 18-20 років! Чи знали вони куди їх везуть? Чи хотіли вони тієї війни? Зараз наші хлопці захищають свою країну, а за що гинули ті? Он Росія вже, мабуть, порахувала, що їм теж досить про Афганістан згадувати і історія повторюється знову і знову: Грузія, Україна, Сирія…