В області триває модернізація опорних шкілНезважаючи на безліч чуток, на Менщині новий навчальний рік розпочнеться як завжди – ні шестиденного навчального тижня, ні зимових канікул довжиною понад місяць поки що не передбачається.

Про це повідомив начальник відділу освіти Менської райдерж­адміністрації Леонід Литовченко.

Нинішнього першого вересня наші школярі розпочнуть навчальний рік як звичайно – в суботу на уроки поспішати не треба буде. Але, попереджає Леонід Володимирович, можливі зміни. У зв’язку з потребою економії споживання газу та теплової енергії в освітніх закладах району може виникнути ситуація, коли в найхолодніший період року навчальний процес доведеться призупинити.

В Київській, Тернопільській та ряді інших областей України з цією метою обговорюють можливість запровадження двосеместрового графіку навчання в школах: І семестр триватиме з 1 вересня до 15 грудня, а ІІ – з початку лютого до кінця травня. При цьому зимові канікули триватимуть півтора місяця.

Наші ж освітяни, як і в інших районах Чернігівщини, поки що економлять гроші на своїй зарплаті: до 31 серпня вчителі перебувають у двотижневих відпустках за власний рахунок.

Коментарі закриті.