У найвіддаленішому селі Менського краю – Блистові від сьогодні ночі стали світліші. Тут запрацювало модернізоване вуличне освітлення. До слова, ліхтарі у селі не світили уже 25 років.

 

Сьогодні їх  увімкнули по вулицях Довженка і Шевченка. Відтепер нові економні ліхтарі освітлюватимуть  810 метрів  вулиць. Люди не приховували радості. За словами сільського голови Романа Боюна, за два роки планують повністю освітити усю Блистову.

 

«Сьогодні ми реалізували частину проекту з вуличного освітлення. Проектів загалом ми написали три. Два з них розміщені на сайті Державного фонду регіонального розвитку і вже мають високі рейтингові оцінки. Я сподіваюся, що до кінця 2018 року усі вулиці нашого села будуть освітлені», – розповідає Блистівський сільський голова Роман Боюн.

 

За словами Романа Боюна, велику підтримку у реалізації проекту надали народний депутат України Валерій Давиденко, голова районної ради Олександр Мисник, голова райдержадміністрації Валерій Щукін, депутатський корпус районної ради, а також благодійний фонд «Наш край».

«Сьогодні я радію разом із вами, шановні блистівчани, – виступаючи перед селянами, зазначив парламентар Валерій Давиденко. –   Звісно, приємно, коли ти йдеш увечері додому –  і світять ліхтарі. Це потрібно робити, у силу своїх можливостей ми намагаємося допомагати селянам вирішити цю проблему. Не єдину, до речі, адже у селах мають бути і водогони, і газ. Селяни мають жити на рівні з містянами».

 

Валерій Давиденко та Олександр Мисник, які були присутні на церемонії відкриття вуличного освітлення, привітали блистівчан з суттєвим покращенням у житті села, а також спростували чутки, що начебто за встановлені ліхтарі селянам доведеться сплатити гроші з власних кишень.

 

«Це нісенітниця, яку не відомо хто розносить, аби залякати людей. За ліхтарі, які сьогодні ввімкнули, вже сплачені кошти», – зазначив Олександр Мисник.

 

До речі, згідно проекту, вже сьогодні завершать монтувати вуличне освітлення у Куковичах, нині будують три підстанції у Покровському, незабаром проект дістанеться і Бігача. Поступово увесь Менський район забезпечать сучасним економним вуличним освітленням.

Коментарі закриті.