Літо набуває особливого колориту, якщо поєднати в одне ціле оздоровлення, оазис лісового затишку, прохолоду річкової затоки, комфорт і цікаве дозвілля!

 

Саме всі ці критерії гарного відпочинку знайшли своє поєднання на базі дитячого табору відпочинку «Казковий-2» (м. Мена, урочище Остреч) де працювали фахівці молодіжного спортивно-патріотичного табору «Січ» – «Менський курінь». Нині за 10 днів там було надано відпочинок 23-м дітям з сімей Менського району. Більшість відпочиваючих були раді можливості сімейного бюджетного відпочинку в «Менському курені» і ділися приємними враженнями та позитивними відгуками.

 

Широкий спектр розваг, збалансоване і різнопланове харчування – ще одна визначальна риса приємного відпочинку. Систематично працівники їдальні цікавилися враженнями і побажаннями відпочиваючих, звертаючи увагу на зауваження і аналізуючи вподобання дітей – кому смакують ситні м’ясні страви, а дехто вподобав творожні запіканки й салати.

 

Справжній ажіотаж серед дітей створювали вправи козацького часу спрямовані на інтелектуальний та фізичний розвиток дітей. У відпочиваючих було вдосталь часу для різноформатного дозвілля – купання в річці, грі в волейбол чи баскетбол, настільний теніс, бадмінтон, тощо.

 

Тож, з вуст відпочивальників звучали слова вдячності керівництву району та спеціалістам молодіжного спортивно-патріотичного табору «Січ» і сподівання провести приємний відпочинковий сезон на «Менській Січі» і наступного року.

 

Захід-вишкіл «Менський курінь» відбувся за підтримки Менської районної державної адміністрації, керівництва СК «Куковицький», ТОВ “ОСТАС-ЛЬОН” та батьків.


 

Сектор у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації

Коментарі закриті.