У районному Будинку культури відбулися урочисті збори з нагоди Дня місцевого самоврядування.

На початку заходу  хвилиною мовчання вшанували пам’ять по загиблих на сході України наших земляків. Слова вітань звучали на адресу військовослужбовців Збройних сил України, повідомили у Менській районній раді.

З Днем місцевого самоврядування учасників зборів вітав голова районної ради Олександр Мисник, який зокрема, зазначив:

“У сучасному демократичному світі  місцеве самоврядування – єдино вірна модель влади на місцях.  Ми всі з вами є такою владою, представляючи людей та працюючи для  людей. І всі ми наразі розуміємо, що ніхто для нас не побудує кращого життя, нової успішної держави, якщо кожен не зрозуміє своєї історичної місії в цьому, свого місця в цьому  будівництві“.

Відмітив голова районної ради і те, що  “…самоврядування має змогу працювати завдяки чоловікам і жінкам, що зараз в окопах, бліндажах на передовій. Ми завдячуємо цими можливостями і тим синам України, Менщини, що назавжди лишились молодими, віддавши життя за Вітчизну. Саме тому ми повинні працювати в десятки, сотні разів більше та  наполегливіше”. 

Вітали працівників місцевого самоврядування, депутатів місцевих рад голова Менської райдержадміністрації Валерій Щукін, помічник-консультант народного депутата України Валерія Давиденка Ігор Зелений, голова профкому працівників державних установ Ірина Петрушенко, депутат міської ради Валерій Кравцов.

Коментарі закриті.