У Мені відбувся соборний молебень за УкраїнуСвященнослужителі усіх приходів Української православної церкви провели у Мені спільну молитву за мир. А ще священиками та вірянами Менщини були передані волонтерам значні кошти для наших захисників.

Першим у міській Свято-Троїцькій церкві пройшов молебень за єдину і незалежну Україну, за мир, любов і злагоду у нашій державі. Настоятелі храмів Менщини молилися за здоров’я воїнів, прохали у Бога швидшого одужання усіх поранених та допомоги нужденним. Потім пролунала молитва за упокій тих, хто загинув на сході нашої держави – військових та мирних жителів.

Очолив соборний молебень Благочинний храмів Менського округу Василь Дендак.

– Спільна молитва має надзвичайну силу, – сказав у своїй проповіді Благочинний. – Сам Господь Ісус Христос навчав нас молитися, і його Молитва Господня – це молитва загальна, молитва за всіх, а не тільки за себе одного: «Отче наш», а не «Отче мій». Бо християнство в основі своїй соборне. Тож нам, священно­служителям, потрібно частіше збиратися на спільну молитву, особливо за таких тяжких часів.

На молебні були присутні дружина командира 13-го батальйону Сергія Мурованого Людмила, перший заступник голови РДА Геннадій Примаков, військовий комісар Віктор Павлюк із військовослужбовцями, депутат міськради Микола Білець.

Священнослужителі зібрали спільно зі своїми прихожанами 17 тисяч 103 гривні на потреби нашим солдатам. Після молебню кошти передали до районного координаційного центру допомоги армії.

– У православній церкві людина не одинока, не самотня і не в самотності проходить вона путь спасіння, – наголосив Василь Дендак. – Їй припадає доля своїх братів по Христу. А соборність єднає всіх єдністю Христовою і спільною любов’ю.

Коментарі закриті.