24 листопада 2015 року у Менській міській раді були проведені земельні торги з продажу прав оренди на земельну ділянку несільськогосподарського призначення комунальної власності Цільове призначення даної ділянки – для будівництва та обслуговування ринкової інфраструктури (для будівництва АЗС).

Ділянка знаходиться на автошляху Чернігів-Грем’яч (км 65+100 праворуч) у м. Мена Чернігівської області та відноситься до земель комунальної власності.

Земельні торги проводились на підставі рішення Менської міської ради від 10 вересня 2015 року відповідно до Земельного кодексу України та інших нормативно-правових актів, що регулюють дані правовідносини. Виконавцем торгів виступило ПП «Регіональний інвестиційний центр аукціонів».

Для участі в аукціоні звернулося три юридичні особи, які відповідно до чинного законодавства мають право набувати в користування землі житлової та громадської забудови, сплатили реєстраційні та гарантійні внески та подали всі необхідні документи.

Стартова ціна аукціону з продажу прав оренди земельної ділянки становила 65 978,64 коп. У підсумку, по закінченні аукціону, право оренди на земельну ділянку було продано за 67 298,20 коп. строком на 10 років. Згідно договору орендна плата розраховується з урахуванням коефіцієнта індексації, визначеного законодавством. У разі зміни нормативної грошової оцінки земельної ділянки, розмір орендної плати розраховується з урахуванням відповідних змін.

Переможцем земельних торгів оголошено ТОВ «УТН – Чернігів».
Відео з аукціону додається.

Фото та відеоматеріали надані ПП «Регіональний інвестиційний центр аукціонів».

Коментарі закриті.