Міський парк імені Тараса Шевченка 1 червня атакували пірати. Але учасників свята, які прийшли відзначити День захисту дітей, це не злякало, а навіть дуже заінтригувало.

Менський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді з допомогою волонтерів, студентів влаштував піратський квест. Виконавши всі завдання, учасники склали карту, за якою й знайшли скриню із солодким скарбом.

Ігри, конкурси, змагання на різний смак та вік допомогли провести центр дитячої та юнацької творчості та Будинок культури. Хорошим настроєм дітей зарядила Альона Маслова, яка виступила в ролі хореографа-аніматора. Великою популярністю серед дітей користувалося малювання на обличчі. Кожен міг замовити малюнок на власний смак: метелика, павучка чи квітку.

У святі взяли участь близько 300 дітей району. В нагороду за перемогу малеча отримувала «салютик», який можна було обміняти на призи.

На святі було все необхідне дітям для гарного настрою: музика, ігри, подарунки, кульки, солодощі. Вже традиційним сюрпризом, що вишикував дітей у чергу, стала безкоштовна «солодка вата» від приватного підприємця Володимира Руденка та безкоштовний лимонад.

Свято на День захисту дітей профінансувала районна держадміністрація.

Мітки: ,

Коментарі закриті.