У міському дитсадку «Сонечко» відразу після вистави Чернігівського лялькового театру ім. Довженка відбулася евакуація закладу.

Буквально через хвилину як діти залишили приміщення прибула пожежна команда.

Як розповіла директор закладу Олена Майстренко, з 16 по 20 квітня тривав тиждень безпеки. Кожні півроку проводиться інструктаж працівників, які мають бути їхні дії у разі виникнення надзвичайної ситуації. Додатково проводилася перевірка засобів гасіння та справності гідрантів.

Ознайомлювали працівників і з напрямками евакуації та нагадували хто за що має відповідати.

На запрошення директора до закладу завітав ляльковий театр із тематичною виставою «Сірничок-малючок». Маленькі глядачі залюбки взяли участь у дійстві. Вихованцям «Сонечка» в ігровій формі нагадали, що вогонь – це велика небезпека та як діяти у випадку пожежі.

А невдовзі після вистави було оголошено евакуацію. Весь колектив закладу разом зі своїми вихованцями за декілька хвилин покинули приміщення. Дружно зібралися в попередньо обумовленому місці. Загублених не виявилося.

Потім на подвір’я дитсадка заїхала справжня пожежна машина. Рятувальники у повній бойовій готовності завітали на навчальну тривогу. Дітям продемонстрували як укомплектована пожежна машина, які знаряддя для чого застосовуються, як ними користуватися.


Коментарі закриті.