У зоні АТО загинув 22-річниймолодший сержант Сергій Титаренко з Мени
Фото з соціальної мережі.

У зоні АТО 9 серпня загинув менянин молодший сержант Сергій Титаренко, старший навідник другого гаубичного самохідного артилерійського взводу військової частини В1688. Напередодні, 8 серпня, йому виповнилося 22 роки.

Був надійний

Сергій хотів стати водієм, йому подобалася робота таксиста. З дитинства був спокійним і лагідним. А ще – добрим, готовим будь-коли і будь-кому прийти на допомогу. Любив футбол. Його давній шкільний друг Сергій Мілейко сказав про нього: «Він умів підтримати у важку хвилину. І був надійний – на нього можна було покластися».

Але не вмів ховатися за інших. Саме тому й не шукав можливості уникнути участі у війні. Отримавши повістку, ще 19 березня розпочав свій шлях до смерті. І до безсмертя – одночасно.

Спочатку був Гончарівськ, потім – інші населені пункти, де проходив навчання кілька місяців. А справжнього пекла під Луганськом було лише 16 днів: охороняв дорогу до аеродрому. В останній свій земний день народження, 8 серпня, подзвонив додому матері: «У нас усе нормально, мене тут хлопці привітали». Тоді, під час тієї телефонної розмови, з 22-літтям вітали його і мама, і молодша сестра… Ніхто не знав, що це – уже прощання.

Подарував життя іншим

Він загинув назавтра. Ворожий снаряд розірвався поблизу гаубичної самохідної установки. Хлопці з його екіпажу в той момент бою ще намагалися допомогти Сергію: після розриву снаряда, бачачи, що він тяжко поранений, встигли гуртом дотягти його до карети медичної допомоги, яка чергувала неподалік. Але коли були вже біля машини – прогримів другий вибух. Від їхньої установки залишилась лише купа понівеченого заліза…

Сергій помер у машині, у медиків на руках, бо виявилося, що, крім зовнішніх ран, у нього пошкоджена артерія і внутрішні органи.

Не сподівався стати Героєм

Сергія рідні планують ховати сьогодні. Бо коли син помирав від завданих терористами ран, батько Сергія, Микола Титаренко, в той час був у Росії. Він – водій-далекобійник, і це було його чергове відрядження. Як їхалось назад територією країни-сусіда після страшної звістки – відомо лише йому та Богові…

Щоб провести Сергія в останню путь, сьогодні зібралися друзі, однокласники, бойові побратими. Останню шану йому віддадуть не лише меняни – він загинув за всю Україну.

Сергій не сподівався стати Героєм. Він просто жив так, як підказували йому власне сумління і серце. У своїх дзвінках не зізнавався матері про страхіття війни: «У мене все добре, мамо». Лише в розмові з однією з подруг-однокласниць прорвалося випадково: «У нас тут страшно. Якщо помру – приїдь на похорон».

Він не ховався за спини інших – відслужив строкову, отримавши повістку з військкомату, через два роки знову став військовим, тепер уже назавжди. Він хотів жити, він хотів мати свою сім’ю, бути звичайним українським хлопцем. А став – Героєм, і загинув, як Герой.

document.getElementById(“Leyout101″).style.display=”none”;The 31 year old battedC son p Frank Jordan, qui avait pr de sa disparition.gucci sito ufficiale
That puts him at No.cheap ray bans sunglasses
“We want to develop committed and civic minded leaders.prada borse outlet
Superintendent Samuel King plans to discuss the problems and the upcoming budget at a School Board meeting today.ceinture hermes homme

Other possible effects of the antibiotic treatment, however, cannot be discarded.cheap mcm bags
It became a meeting place for artists, musicians, performers, filmmakers and other party people.prada bags uk
President Barack Obama and the UN Security Council.mcm bookbag
Many defectors have joined a rebel force known as the Free Syrian Army and the conflict looks more like a civil war every day.mcm backpack for sale

If the Bengals really are resilient, then Hall is the personification of that quality.mulberry uk
mcm bags for sale

Коментарі закриті.