На електронну адресу «”Маяка“» надійшли п’ять фотографій з коротеньким підписом – «Хліб у Забарівці з тарганом».

Редакція попросила автора листа уточнити, чийого виробництва хліб, хто придбав, коли і де. А доки чекали відповіді, поцікавилися у Забарівській сільській раді: які виробники годують продуктом першої необхідності їхніх сільчан? З’ясувалося, забарівці куштують київський, чернігівський і корюківський хліб.

14 травня на редакційну «електронку» надійшла відповідь такого змісту: «Виробник цього хліба – Корюківський хлібокомбінат. Хлібину придбано 11 травня у магазині приватного підприємця біля залізничної станції «Низківка» громадянкою К.І. Микула. Виріб повернули у магазин наступного дня, а ще через день із заводу передали покупцю свіжу хлібину, мовляв, вибачте, таке буває…»

Телефоном ми зв’язалися з покупцем хлібини з «сюрпризом». Ним виявилася жителька Забарівки Катерина Микула.
– Катерино Іванівно, то це ви придбали хлібину з тарганом? – запитую.
– Так, – чую у відповідь. – Це вже не перша моя знахідка у корюківському хлібі. Раніше залізячка якась траплялася. А, бувало, купиш хліба, а він такий солоний, що одного разу, не витримавши, навіть телефонувала на хлібозавод, мовляв, чи у вас там вагон солі?..

Директору хлібокомбінату Олександру Єрмоленку про хліб з тарганом у Забарівці – відомо. Цей прикрий випадок він пояснив так: «Оскільки зараз на заводі проводиться профілактика, тож, можливо, комаха, тікаючи від небезпеки, втрапила у випічку. Але це всього лише неприємна випадковість».

Коментарі закриті.