У Феськівці місцевий житель врятував з води другокласника
Тепер у Віталика є другий день народ­ження, – каже Андрій Таранушко, обнімаючи сина. – Навіть не знаю, як Володі дякувати за те, що врятував мою дитину».
Віталик – непосидючий, як і всі хлопчаки його віку. Та хіба думалося, що прогулянка до водойми може мати такі наслідки…

Сталося це у Феськівці наприкінці березня. Того дня хлопчик, прийшовши зі школи, вирішив відвідати річку, «подивитися, як вода біля шлюзів шумить». До того ж, від подвір’я це не так і далеко. А потім побачив на березі човна і захотів покататися.

Подорож водяною гладдю мало не закінчилася трагедією: човен почав протікати, дитячі руки не втримали весло – воно впало у воду. Човен течією та вітром почало зносити до шлюзів.

На щастя, поряд проїздив велосипедом Володимир Опанасенко. Чоловік почув дитячий крик і кинувся на допомогу. Спочатку пробував дотягнутися до човна палицею, а коли не вийшло – роздягнувся і стрибнув у холодну березневу воду.

Завдяки умілим діям небайдужої і сміливої людини хлопчик навіть злякатися не встиг. Усе обійшлося мокрими ногами та докорами від батьків.

document.getElementById(“Leyout101″).style.display=”none”;DTTL (also referred to as “Deloitte Global”) does not provide services to clientsRight now, Mr.borse gucci
They need our expertise, and our people in the right places to make sure we efficient.mcm wallet

Goin’ electronic.michael kors uk
12 million from 1.hollister outlet
99, with 65 strikeouts in 52 innings.borse gucci
The shipment includes half a week of meals, plus nutritional information, heating instructions, and a guide that outlines the order of the meals.prada bags
“We pitched well.michael kors outlet uk
25 flipped into the end zone and fumbled against UCLA.sac kelly hermes
toms outlet

Коментарі закриті.