unnamed (5)На Чернігівщині судитимуть членів організованої групи, які збували наркотики, – повідомляє прес-служба прокуратури Чернігівської області.

Прокуратурою Чернігівської області затверджено та направлено до суду для розгляду по суті обвинувальний акт щодо 4 осіб про вчинення злочинів, передбачених ч. ч. 2, 3 ст. 307 КК України (незаконний збут наркотичних засобів, вчинений організованою групою).

Під час досудового розслідування встановлено, що організатор злочинної групи, який відбував покарання в Домницькому виправному центрі № 135 Управління державної пенітенціарної служби України в області, з метою  отримання коштів від незаконного обігу наркотичних засобів створив та очолив  стійку організовану групу. До її складу залучив 3 осіб, одна з яких відбуває покарання, а дві інші – раніше відбували покарання у цій виправній  установі.

Протягом січня-червня 2015 року члени організованого злочинного угруповання підшуковували потенційних покупців серед наркозалежних осіб, які відбувають покарання у виправному центрі, систематично збували їм наркотичні засоби, за що отримували кошти.

Обвинуваченим у вчиненні кримінальних правопорушень у складі  організованої  злочинної групи обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

За такі дії зловмисникам загрожує покарання – позбавлення волі від 9 до 12 років з конфіскацією майна.

Коментарі закриті.