Актуальні питання захисту прав дітей в районі розглянули вчора на черговому засіданні комісії з питань захисту прав дитини при Менській райдержадміністрації, яку провів заступник голови райдержадміністрації Микола Петрушенко.

 

На комісії було розглянуто 9 питань. Мова йшла про надання дозволу на зміну прізвища неповнолітнього; про можливість спілкування бабусі та дідуся, жителів с. Блистова, з малолітнім онуком; про визначення часу побачень малолітньої дитини з батьком, який проживає в смт. Березна та про участь батька у вихованні малолітнього сина.

 

Три питання стосувалися стану виконання батьківських обов’язків: жителем м. Мена щодо доньки, жительки м. Мена щодо двох малолітніх дітей та жительки с. Данилівка щодо чотирьох неповнолітніх дітей.

 

Члени комісії також обговорили можливість призначення опікуном жителя с. Величківка над майном (дві земельні ділянки) своєї підопічної дитини та надавання дозволу на дарування житлового будинку та земельної ділянки неповнолітній дитині, жительці с.Бігач.

 

По питаннях, які були розглянуті на комісії, прийнято відповідні рішення.

Коментарі закриті.