У зоні відчуження все спокійно, і непогашених пожеж на сьогодні немає.

Про це заявив начальник Держдепартаменту – Адміністрації зони відчуження і зони безумовного (обов’язкового) відселення Сергій Вус на нараді в Київській облдержадміністрації, повідомляє “ЛІГАБізнесІнформ“.

“У зоні відчуження на сьогоднішній день нормальний і стабільний стан. З 2 по 5 серпня всього-на-всього було дві пожежі, одна з них виникла на площі 40 квадратних метрів о першій ночі, і була ліквідована за півгодини. І друга – 4 числа загорілося в смт. Поліське приміщення 10 на 8 метрів, яке давно зруйновано”, – сказав він.

“Тобто на сьогоднішній день жодних причин для занепокоєння немає”, – заявив Вус

За його словами, 2 серпня всі керівники підприємств, які знаходяться в зоні відчуження, отримали відповідні протипожежні інструкції.

Крім того, створено оперативний штаб для реагування на надзвичайні ситуації, постійно ведуться чергування на вишках, а два-три рази на день, залежно від ступеня пожежонебезпеки, проводиться патрулювання з гелікоптера.

Як відомо, у четвер міністр надзвичайних ситуацій опозиційного уряду Юрій Гримчак, коментуючи задимлення в Києві 2 серпня, заявив: “У мене була інформація про те, що саме в зоні відчуження є пожежі, що викликало стурбованість радіаційною ситуацією в самому Києві”.

Коментарі закриті.