kruty-e-origami-video-Ded-Moroz-za-shemojЦього року вихованцям чернігівських дитячих садочків доведеться обійтись без найманих Дідів Морозів та відеооператорів на новорічних святах у дошкільних навчальних закладах. Натомість, костюм бородатого добряка пропонують вдягти батькам малечі, – пише Високий Вал.

За словами начальника управління освіти чернігівської міської ради Володимира Купріяненка, така рекомендація була розроблена в цілях економії батьківських коштів.

«Просто не рекомендуємо батькам наймати за гроші Діда Мороза та замовляти фото- й відеозйомку на новорічні свята. Зараз практично у кожній сім’ї є фотоапарат, можливо, батьки ще й краще нафотографують, ніж ті наймані фотографи. Це дозволить зекономити немало батьківських коштів», – розповів він у коментарі Високому Валу.

А от Дідом Морозом, за словами Купріяненка, стати може й хтось з батьків вихованців. Або ж хтось інший на волонтерських засадах, якщо не знайдеться бажаючого татуся.

Втім, категорично забороняти таких найманих працівників для свята ніхто не збирається, переконує Володимир Купріяненко.

«Як такої категоричної заборони немає. Хочу на цьому наголосити, що категорично ми не забороняємо, є просто рекомендаційна вказівка. Бо батьки вже ображаються, що ми начебто заборонили свята проводити», – зазначив він.

Коментарі закриті.