Ця пам’ятна для села подія відбулася під час святкування православного свята пророка Іллі. Посприяв святому ділу приватний підприємець із Макіївки, що на Донеччині, виходець із Бігача Володимир Амельчук.

Володимир Васильович щоліта відвідує свою малу батьківщину, допомагає землякам, чим тільки може.

Відремонтував стареньку батьківську хату, посадив сад та й приїздить до отчого порогу разом із родиною.

Цього літа земляк доставив із Макіївки великого дубового хреста, якого сільська громада на чолі з її головою Ніною Шкрабулею та її чоловіком, приватним підприємцем Миколою Тимофійовичем, встановили на виїзді з Бігача у напрямку Березни.

Після служби у Свято-Троїцькій церкві отець Антоній з прихожанами пройшли хресним ходом до придорожнього хреста. Потім батюшка відправив молебень, освятив захисний знак і побажав усім присутнім Божої благодаті.

Сільський голова привітала своїх земляків зі святом пророка Іллі, подякувала усім, хто брав участь у встановленні хреста.

– Цей придорожній святий знак неодмінно стане оберегом для бігачан та гостей села, – сказала Ніна Петрівна. – Він захищатиме кожного від неприємностей у дорозі, від недуги і втоми. Володимир Амельчук посприяв також, аби на в’їзді до села і на його виїзді були встановлені дорожні знаки з назвою населеного пункту.

– Вони виготовлені згідно з установленою формою і державними стандартами теж у Макіївці за мій власний кошт, – повідомив Володимир Васильович. – Ще я хочу виготовити два дубових хреста і встановити їх у центрі Бігача і в протилежному кінці села. Бажаю, щоб мої земляки були захищені Всевишнім від усіляких бід та незгод.

Володимир Амельчук і його дружина Марія Миколаївна – люди глибоко віруючі. Вони вносять пожертви на храми, церкви і собори. І Бог змилостивився над подружжям – торік він благословив їх на народження доньки-первістка Дарії. Так Марія стала у 45 років мамою, а Володимир у свій 51-й рік життя – найщасливішим батьком.

Коментарі закриті.