Для вихованців березнянського дитсадка «Берізка» кожен день насичений корисними, повчальними та оздоровчими заходами. Щотижня на них чекають нові зустрічі з казковими героями, ролі яких виконують працівники садочка. Розпочала «театральний сезон» вистава «Пригоди Зайчика-Вуханчика», за допомогою якої вихователі нагадали дітям як потрібно поводитися з рідними людьми, цінувати і поважати працю дорослих.

Як розповіла «Нашому слову» вихователь-методист «Берізки» Тамара Чепурна, веселими для дітей будуть заплановані естафети та конкурси, захоплюючі досліди з природним матеріалом. Упродовж всього літа педагоги навчатимуть дітей спілкуванню з природою, привчаючи їх до праці на грядках, де діти вирощують городину, організовуватимуть для дітей екскурсії.

Свої найсокровенніші мрії про літечко діти втілили в малюнках на асфальті, які цікаво організувала і провела вихователь Валентина Таран. Змістовним і насиченим був «Тиждень зі знавцями», що провела Людмила Копелян. Багато гарних ідей та задумів мають вихователі садочка: Людмила Буренко, Юлія Доценко, Тетяна Лаврінець, Наталія Сесь, Катерина Гук, Людмила Довженко, Світлана Мироненко, Оксана Кушнір, Алла Трепач.

Звичайно, окрасою кожного дитячого свята є музика, співи і танці. Тому всі дорослі і діти радо запрошують на цікаве дозвілля музичного керівника Анатолія Кислуна. Тоді і запальний «Гопачок», і «Чоботята-дроботята», і «Муха-Зеленуха» та інші пісні і танці у його супроводі створюють відчуття радості та щастя у малюків.

Нещодавно віддзвеніло гучне і урочисте свято випускників старшої групи. Цей день був дуже зворушливим для всіх його учасників. Адже дітям треба було чи не вперше проявити себе по-дорослому – виконати ролі, продемонструвати свої знання та здібності, сказати щирі слова вдячності всім працівникам садочка, батькам і, звичайно, своїй виховательці. На святі було багато гостей: селищний голова Володимир Павленко, директор школи I – II ступенів Олександр Голуб, вчителі та рідні дітей. Щирі слова вдячності всім працівникам садочка висловила мама випускниці Олена Стріченець. А завідувач дитсадка Розалія Корбач вручила дітям пам’ятні фотографії та дипломи.

Веселе, цікаве і змістовне життя вирує в садочку. Тому педагоги та адміністрація звертаються до мешканців селища, діти яких ще не відвідують «Берізку»: «Приводьте до нас своїх найрозумніших, найталановитіших і найкращих синів та донечок, а ми зігріємо їх любов’ю і теплом, поведемо першою стежиною до пізнання навколишнього світу…»

Коментарі закриті.