Щось це літо на себе не схоже. Небо ніби провалилося: ось уже три тижні поспіль чи не щодня ллє дощ. Більше схоже на осінь, причому плаксиву.

Щоб вийти з дому, треба озброїтися парасолькою: нині без неї небезпечно. Лише взуття підібрати не проблема – гумові чоботі. Тільки колір вже обираємо за смаком.

Калюжі ж поналивало через усю дорогу. Хоч перепливай, хоч перелітай. Навіть якщо переїжджати на велосипеді, взуття буде повне води. Так і живе у багатьох на роботі змінна «взувачка».

Цього літа навіть сукню не вдягнеш: то температура низька, то зранку ллє, як з відра. А щоб зіпсувати улюблені балетки, варто лише вийти на вулицю.

Синоптики GISMETEO прогнозують, що все літо буде плаксивим. Лише наприкінці липня декілька тижнів температура сягатиме 30 градусів. Оце поталанить тим, хто йде відпустку з другої половини липня. А нам треба встигнути відпочити на річці за всі три місяці.

У середу вийшли з подругою в магазин, а дощ як уперіщить! Хоч плач – з магазину не вийдеш. Добрий чоловік на синій автівці запропонував допомогу і підвіз нас до пункту призначення, за що йому дуже вдячна! Все ж таки світ не без добрих людей.

Коментарі закриті.