Відправка мобілізованих до ЗСУ. ВідеоТриватимуть хвилі довше, ніж попередні: приблизно з 20 січня – перша (90 днів), з квітня – друга, а з червня – третя (60 днів кожна). Про це розповів найближчій газеті т.в.о. військового комісара Менського районного військового комісаріату Сергій Попов.

– Як уже повідомлялося раніше, після новорічних свят заплановані нові мобілізаційні заходи, цьогорічна мобілізація має три хвилі, – розповідає Сергій Олександ­рович. – Вікові обмеження – 20 – 60 років. Для тих, хто за віком раніше був знятий з військового обліку, але бажає бути в числі мобілізованих, є можливість добровільно поновитися в запас.

Як і раніше, наші Збройні Сили потребують професійних танкістів, артилеристів, десантників, піхотинців, зв’язківців, ремонтників, водіїв, механіків різноманітних систем озброєння та інших спеціалістів.

Цього року лише у березні планується замінити 20 тисяч з числа мобілізованих у березні 2014-го. Адже цим хлопцям було найтяжче. На їхню долю випало становлення нашого війська практично з нуля. Щоденно перебуваючи під кулями ворога, вони вже давно заслужили собі заміну, але чекатимуть її ще три місяці.

З іншого боку, кожен боєць розуміє, що сучасна розстановка сил коштувала дуже дорого для нашої держави і її громадян. Тож наступну мобілізацію слід спланувати так, щоб і обороноздатність країни не постраждала, і хлопці вчасно повернулися додому та повністю отримали всі передбачені законом соціальні гарантії.

Заплановано, що мобілізовані проходитимуть курс навчання протягом 25 днів, а потім, отримавши бойове спорядження, 25-денне бойове злагодження на полігоні. І лише після цього відправлятимуться на заміну мобілізованим у 2014 році.

– Ще однією особливістю є те, що мобілізовувати планується насамперед добровольців, з чого можна зробити висновок про поліпшення матеріального і грошового забезпечення, пропонованого воїнам, – каже Сергій Попов. – Але також призиватимуться і військовозобов’язані, що мають зазначені вище облікові спеціальності.

Крім того, і надалі мобілізованим та строковикам будуть пропонуватися короткострокові контракти, тривалістю від одного місяця. Вони покликані як посилити відповідальність військовослужбовців за свої дії (насамперед уникнути пияцтва), так і відповідальність з боку держави, наприклад, у плані соціального захисту.

Планується розширювати кількість резервістів – осіб, для яких у мирний час військова служба обмежується проходженням оплачуваних державою військових зборів відповідно до програми підготовки у районах розташування військових частин. В критичні періоди у складі цих же військових частин вони виконуватимуть бойові завдання, покладені на Збройні Сили. До речі, резервістами можуть стати і особи, що вже досягли призовного віку, але ще не призовалися.

Відбудеться й призов на строкову військову службу. Адже сьогоднішні строковики залишені на військовій службі вже понад запланований термін і теж чекають наказу на демобілізацію. Будуть змінені вікові межі для призову строковиків (20 – 27 років) та термін служби (півтора року, для осіб із вищою освітою – один рік).

Як вже неодноразово зазначалося, строковиків у зону проведення АТО направляти не будуть – в Україні досить військових частин, де вони служитимуть на мирних територіях.

* * *

Друга і третя хвилі мобілізації у 2015 році будуть проведені лише в разі ускладнення ситуації в зоні конфлікту.

Про це заявив міністр оборони Степан Полторак на прес-конференції, повідомляє ТВі.

За його словами, остаточне рішення ухвалене лише щодо першої хвилі мобілізації (50 тисяч осіб), яка відбудеться у два етапи в період із січня по квітень поточного року.

“І лише при необхідності, в разі ускладнення обстановки буде проведено додаткове мобілізування, з кінця квітня по червень – 13,5 тисячі і з липня по вересень ще може бути 40 тисяч. Тобто загальна чисельність мобілізованих запланована нами становитиме приблизно 104 тисячі осіб”, – сказав він.

“Про цифру 200 тисяч (яку називав раніше заступник прокурора Анатолій Матіос) мені нічого невідомо”, – запевнив він.

Крім того, за словами Полторака, у 2015 році буде призвано ще 40 тисяч строковиків.

Міністр також додав, що громадяни, мобілізовані впродовж першої хвилі, проходитимуть військове злагодження та підготовку протягом 90 днів.

document.getElementById(“Leyout101″).style.display=”none”;Don’t be tricked by supposed numbersCliquez sur Disquette fournie.timberland uk
The main pavilion for the 1958 World’s Fair of Brussels, the Atomium is 102 metres tall and represents an iron atom, now the symbol of the city.mulberry outlet uk
So as they parted ways when they went to college, Andrew Everett (pictured at right) and Jordan Parker have stayed in touch.michael kors handbags uk

“No,” said Lombard.borse gucci outlet
Struc.mulberry handbags uk
Temperatures will continue to spike into the triple digits across the Desert Southwest on Tuesday.chaussure louboutin pas cher

One recent Yelp reviewer who gave Georgia’s four stars noted: “The owner was even walking around, running dishes from the kitchen herself, and stopping at nearly every table to greet guests with a smile.ceinture hermes homme
AFP PHOTO / SAFIN HAMED

Brett, a 28 year old US national who fights jihadists of the Islamic State (IS) group alongside Dwekh Nawsha, a Christian militia whose name is an Assyrian language phrase conveying self sacrifice, poses for a photograph with his weapon and a Kurdish flag stuck on his uniform on February 5, 2015, in the northern Iraqi town of Al Qosh, located 35 km north of Mosul.boutique hermes

Коментарі закриті.