Фахівці Менського районного центру зайнятості 2 серпня провели виїзний профорієнтаційний захід в оздоровчому таборі відпочинку «Барвінок», де відпочивають діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування.

Виїзну акцію розпочала заступник директора – начальник відділу надання соціальних послуг Менського РЦЗ Ірина Анцигіна з презентації основних послуг служби зайнятості.

 

Фахівець центру зайнятості Зоя Ганнущенко акцентувала увагу школярів на важливості правильного вибору професії для людини, наслідками вірного та невірного вибору, формулою вибору професії «Хочу-Можу-Треба». Далі відбулась найбільш улюблена дітьми частина заходу – профорієнтаційні конкурси та розваги.

Учні молодших та середніх класів із задоволенням взяли участь у конкурсі малюнків на асфальті «Професія моєї мрії».

Діти малювали себе в образах супергероя, пожежника, вертольотчика, водія автобуса, кухаря, танкіста та інших професій.

Учні середніх та старших класів приймали участь у конкурсі малюнків на ватмані «Емблема професії». Школярі зобразили емблеми професій поліцейського, кухаря, гончара, машиніста локомотива. Були проведені також інші профорієнтаційні розваги та конкурси. Переможці та найактивніші учасники конкурсів отримали цінні призи від Менського РЦЗ.

Захід пройшов в теплій дружній атмосфері.

За інформацією районного центру зайнятості

Коментарі закриті.