форумУже втретє поспіль Чернігівщина збирає активних і небайдужих молодих людей та проводить обласний форум. 

Як зауважив заступник голови облдержадміністрації Юрій Музика, то є гарна нагода зустрітися разом, щоб обговорити, як і чим сьогодні живе молодь нашого краю, які актуальні питання хвилюють молодих людей, що потрібно робити, щоб молодь розвивалася і реалізувала нові творчі ідеї, йшла в ногу з часом, пише Хвиля Десни.

«Держава сьогодні створює можливості для розвитку молоді, реалізації її творчого, фізичного, духовного потенціалу, професійного зростання, формування моделі соціально активного життя. У Програмі економічних реформ на 2010-2014 роки «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава», яка реалізується на виконання ініціатив Президента України, значне місце відведено підвищенню конкурентоспроможності української освіти, створенню сприятливого середовища для забезпечення зайнятості молоді та підприємницьких ініціатив, зміцненню патріотизму, духовності та моралі, створенню умов для здорового способу життя, формування активної громадянської позиції», – наголосив Юрій Музика.

За його словами, третина населення області – молоді люди віком до 35 років, і вони мають великий потенціал позитивного впливу на процеси розвитку Чернігівського краю і держави в цілому, впровадження нових підходів як в економіці, так і в соціальній та гуманітарній сферах, формуванні сімейної політики.

Учасники форуму вже влаштували жваві дебати, вони активно спілкуються, обговорюють нагальні питання життя у своїх містечках і селах. Бесіди провадяться у 4 секціях: «Особистісного росту», «Спорту і здорового способу життя», «Освіти та грантових проектів» та «Волонтерського руху».

Коментарі закриті.