Громадська організація Центр «Доброчин» запрошує громадських активістів Чернігівщини для участі в циклу тренінгів “Менеджмент в діяльності НУО”, які відбудуться 16 – 18 червня 2011 р. в м. Чернігові.

До участі запрошуються представники третього сектору, які поширюють свою діяльність на територію Менського, Корюківського, Козелецького, Городнянського та Прилуцького районів Чернігівської області.

Як і де знайти ресурси для діяльності організації? Які особливості оподаткування НУО? Стратегія – чому це важливо? Відповіді на ці та інші питання отримають учасники трьох одноденних тренінгів:

– “Ефективна діяльність НУО: планування та вибір пріоритетів. Проектний менеджмент”

– “Ресурси в діяльності НУО”

– “Фінансовий менеджмент НУО”

Формат заходу: інтерактивний тренінг із використанням активних методик та практичних прикладів. Тривалість навчання – 3 дні.

Учасникам заходу забезпечується: проживання, харчування, відшкодування плати за проїзд.

Відбір учасників відбуватиметься на конкурсній основі. Для участі у тренінгу претендентам необхідно надіслати заповнену анкету на адресу електронної пошти Центру Доброчин – dobrochyn@cn.relc.com з поміткою «Тренінг» до 05 червня 2011 року включно. Контактні особи – Олександр Підгорний, Олена Короїд.

Анкету також можна отримати на Інтернет сторінці www.dobrochyn.org.ua в розділі Публікація, аналітика.

Запрошення для участі у тренінгу будуть надіслані не пізніше 10.06.2011 р.

Контакти:

Із запитаннями можна звертатися до Олександра Підгорного або Олени Короїд

Телефон: +0462 67- 71- 81

e-mail: pravoch@meta.ua, Dobrochyn@cn.relc.com

Даний проект здійснюється за підтримки Програми «Посилення впливу громадянського суспільства» Міжнародного фонду “Відродження”, метою проекту є підвищення професійного рівня представників третього сектору Чернігівської області.

Детальніше про програму: www.irf.ua.

Коментарі закриті.