Відео: http://youtu.be/8QL5AE5ruw4

Власне, це відео не про річку Бабку, це відео навіть не про людей та їх проблеми. Це відео про те, як людям свої проблеми вирішувати.

В межах тоталітарної системи людям належить обрати (формально – як при КПРС, чи реально – як нині) собі добрих панів, назвати їх владою і потім довго та безуспішно чекати обіцяного щастя. В результаті ціни ростуть, зарплата та пенсії зменшуються, навколишній світ в прямому розумінні починає нестерпно смердіти.

Звісно, можна в найкращих традиціях червоно-коричневої чуми влаштувати революцію, все побити та поламати, але результатом виявиться лише зміна персонажів.

Світ пішов іншим шляхом – люди, замість пошуків доброго пана, почали самі здійснювати владні повноваження.
Це відео цілеспрямовано не скорочене для того, щоб глядачі побачили, як багато уваги і часу приділяють чиновники і можновладці проблемам людей в тому випадку, коли про них хоч трішечки починають турбуватися самі люди.

Ось так населення поволі перетворюється в громадян, ось так починає наводитися елементарний порядок як в місті, так і в країні. Ставати людям господарями свого життя, свого міста і своєї країни – це єдиний, випробуваний людством успішний шлях розвитку.

Не потрібно називати своїх обранців владою, не потрібно їх прохати, на них тиснути чи погрожувати їм, то марна трата часу, потрібно самим ставати владою і здійснювати її собі та прийдешнім поколінням на користь, приміром так, як це робиться в даному випадку.

Коментарі закриті.