Учасники художньої самодіяльності району 20 березня візьмуть участь у традиційному щорічному творчому звіті.

Цього року звіти проходять під назвою «Живи незалежна і сильна, і слався, єдина, в віках!» та присвячені 20-ій річниці Незалежності України.

Менський район разом з Ніжинським звітуватиме  на сцені обласного академічного українського музично-драматичного театру ім. Т.Г.Шевченка 20 березня з 12 до 14 години.

Голова районної державної адміністрації Анатолій Соломко підписав розпорядження на забезпечення участі у звіті. Текст розпорядження:

Про участь аматорських колективів у творчому звіті районів та міст Чернігова, Ніжина та Прилук

“Живи, незалежна і сильна, і слався, єдина, в віках”

На виконання Указу Президента України від 01.11.2010р. №990/2010 “Про відзначення 20 річниці незалежності України”, розпорядження голови облдержадміністрації від 23.11.2010 року №403 “Про проведення творчих звітів районів та міст Чернігова, Ніжина, Прилук “Живи незалежна і сильна, і слався, єдина, в віках!” з метою подальшого розвитку аматорського мистецтва, підвищення уваги органів виконавчої влади і місцевого самоврядування до проблем народної творчості:

1. Затвердити організаційний комітет по підготовці до творчого звіту району в м. Чернігові 20 березня 2011 року у складі згідно з додатком.

2. Відділу культури і туризму райдержадміністрації  забезпечити участь у творчому звіті районів та міст області аматорських колективів району.

3. Фінансування заходу проводити за рахунок коштів місцевих бюджетів Менського району в межах кошторисних призначень на фінансування галузі “Культура”, а також за рахунок інших джерел, не заборонених законодавством.

4. Відділу освіти райдержадміністрації забезпечити виділення транспортних засобів з урахуванням того, що видатки на придбання паливно-мастильних матеріалів будуть проведені відділом культури і туризму райдержадміністрації.

5. Головному лікарю центральної районної лікарні Хомрачу П.П. виділити медичного працівника для супроводу учасників художніх колективів для участі у творчому звіті в м. Чернігові 20 березня 2011 року.

6. Начальнику РВ УМВС України в Чернігівській області Вороні В.О. та начальнику Менського ВДАІ Чернотицькому Ю.Б.  організувати проведення заходів, пов’язаних з забезпеченням безпечності перевезення учасників творчого звіту та їх супровід.

7. Рекомендувати районним засобам масової інформації висвітлити участь аматорських колективів району у творчому  звіті районів та міст області в м. Чернігові 20 березня 2011 року.

8. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Невжинського В.М.

Голова районної державної  адміністрації  А.В. Соломко

Коментарі закриті.