Свято у Сеньківці не відбулося. Через відмову української сторониСьогодні, 28 червня, на кордоні трьох держав, неподалік с. Сеньківка Городнянського району, Російська Федерація планувала проводити фестиваль «Слов’янська єдність-2014». Захід було анонсовано як свято єдності трьох слов’янських держав – Росії, України та Білорусі.

Українська сторона у заходах брати участь відмовилась, повідомляє Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської ОДА.

– Офіційна позиція обласної держадміністрації чітка і зрозуміла – не підтримувати проведення цього фестивалю, – заявив голова Чернігівської обласної державної адміністрації Володимир Івашко. – Враховуючи складну військово-політичну ситуацію, яка склалася на кордоні України і всередині держави, коли на Донеччині та Луганщині отримують тяжкі поранення і гинуть українські військові — ми не маємо морального права брати участь у зазначеному заході, тим більше говорити про якусь дружбу.

За словами начальника прес-служби Чернігівського прикордонного загону підполковника Олександра Дудка, станом на 11 годину 28 червня жодних святкових заходів біля «Монументу дружби» не спостерігається.

– На перетині кордону трьох держав знаходяться тільки прикордонні наряди Росії, України та Білорусі. Офіційні делегації, туристи чи представники творчих колективів кордон сьогодні не перетинали, – каже Олександр Дудко.

За повідомленням інтернет-видання “Час Чернігівський”, чернігівським артистам пропонувалися підвищені гонорари за участь у фестивалі. Однак жоден колектив та виконавець не погодилися виступити на “святі”.

Коментарі закриті.