++5555555

Рік ще тільки розпочато, а вже 13 дітей з Менського району були влаштовані до центрів соціально-психологічної реабілітації. З них семеро – у березні місяці. Як повідомила служба у справах дітей райдержадміністрації, більшість із цих дітей проживають у сім’ях, де не створено належних умов для їх розвитку. Звичайно ж, батьків було попереджено та притягнуто до адміністративної відповідальності.

В оселях цих сімей повна антисанітарія, бруд, сморід, холод, відсутні продукти харчування. Батьки ж задовольняють єдину важливу для них потребу – випити.

Дуже сумне життя дітей в таких сім’ях, адже вони не можуть себе захистити, сприймають життя таким, яке їм дають батьки.

На жаль, не всі діти повертаються в біологічні сім’ї. Так, в минулому році тільки п’ятеро з десяти були повернуті в сім’ї батьків. Решта – влаштовані під опіку.

Хотілося б звернутися до горе-батьків, щоб вони задумалися над тим, що кожна дитина має право бути щасливою. Для цього не багато потрібно — лише любити її.

То ж шановні батьки!

Пам’ятайте, що ви – найважливіші люди у житті дитини. Ваша підтримка, любов і безпосередня участь у навчанні, вихованні та розвитку дитини є надзвичайно важливою для її майбутнього.

Будь ласка, приділяйте більше уваги своїм дітям. Найбільшого чого вони потребують – це почуття захищеності та щирої любові. Адже у дитинстві та юності дитина частково дивиться на світ вашими очима, нехай цей світ буде наповнений красою, добром та гармонією.

Коментарі закриті.