Сподівання на те, що Примакова найближчим часом буде усунуто з посади рішенням суду, знову не виправдалися. Через відсутність електроживлення в приміщенні апеляційного суду розгляд справи знову відкладено до 8 листопада.

 

 

 

Це не шоу, сказав суддя вашому покірному слузі. Так, в суді не шоу. Зате в Мені шоу – квіткові вазони, альтанки, фонтани, лавочки і всілякі вистави. Ось і 29 вересня будемо святкувати чергове, штучно створене минулим режимом шоу – день зміни фашистської окупації на комуністичну.

Такі ми є, нам головне щоб були свята і всілякі забавки. А те, що дороги в ямках по коліно (та ж Вокзальна), що робочі місця не створюються, що наука і виробництво не розвивається в Мені, що працездатне молоде покоління виїздить на некваліфіковану роботу і життя до інших країн – нам байдуже.

Очолює ці деструктивні процеси радикальний міський голова Примаков. Постійні скандали: то корупція, то поширення наркотиків, то боротьба з водопостачанням в Мені і Куковичах… І боротьба зі всіма і вся за абсолютне домінування радикалів, в тому числі й з бібліотекарями та медиками.

Хтось може описати наслідки, до котрих призведе така наша терпимість до Примакова і його радикальної політики? Чи віддає собі звіт редакція “Нашого слова”, коли друкує рекламу Радикальної партії, до яких наслідків призведе її поширення? Реклама фашизму і комунізму заборонена законом. Реклама радикалів ще ні. Але хіба їх популізм, демагогія та деструктивна діяльність менш шкідлива для нас? Менщина (та що в лапках, тобто видання) опікується стратегічно важливим питанням – потрібен феєрверк на святкування зміни одного окупаційного режиму на інший, чи ні? Зрозуміло, про те, що потрібно зробити для перетворення території Менської ОТГ і України в цілому в територію успішного розвитку Менщина в лапках питати не буде…

Думаю от про що:, якщо Примаков піде з посади згідно з рішенням суду, то це буде дуже гучним і бридким ляпасом нашій Менській громаді. Це означатиме що ми нездатні забезпечити свій розвиток, ми нездатні припинити руйнівну діяльність і відкрити шлях конструктивній. Тому доречним було б створення ініціативної групи по висловленню депутатським складом недовіри Примакову і таким чином усунення його з посади. А вирок суду став би йому цілком заслуженим бонусом до такого рішення громади. От тільки питання в тому, чого ми хочемо як громада – розвитку чи продовження деградації?

 

Коментарі закриті.