Студентська юнь зустрілася на традиційному форуміОтримавши символічні українські стрічки, учасники форуму повинні були подолати певну висоту через скакалку і пострибати поміж гумових шин.

Та нашій молоді під силу й не такі випробування. Приміром, це яскраво показав конкурс «Чи козак ти?» Там хлопці демонстрували не тільки кмітливість і винахідливість, а й силу, міць і бадьорість духу.

Форум розпочався урочистим пронесенням державного прапора по імпровізованому майданчику.

Студентську юнь вітали голова райдержадміністрації Олександр Мисник, заступник голови районної ради Віктор Лях, заступник міського голови Юрій Стальниченко, громадський активіст Сергій Трегубенко.

Ведучі студентського заходу попросили їх пригадати свої роки навчання у вишах, а також відповісти на «провокаційні» у студентських колах питання.

Хвилиною мовчання при­сутні вшанували світлу пам’ять полеглих на сході України героїв.

Ніхто не міг стримати сліз, слухаючи монолог «Моя Україна» у виконанні Каті Панасенко. Біль за державу, яка сьогодні переживає важкі часи, сум за загиблими героями, надію на краще і світле Катерина дуже емоційно донесла до глядачів. Вони ж аплодували їй стоячи.

Студентів вітали «Калинонька» і «Фієста», солісти Аня Неруш, Таня Чертак, Ольга Квятковська, танцівниця Катя Бойко.

Любителі шахів змагалися у поєдинках, а учитель зі Стольного Олег Луцук давав майстер-клас з гончарства.

Не обійшовся форум без традиційної студентської каші, а ще – конкурсів, змагань. Працівники районної бібліотеки організували книжкову виставку «З Україною у серці», продемонстрували буклети про видатних земляків.

Генеральним спонсором заходу виступило СТОВ «Олстас-льон», забезпечивши музичний супровід свята і молодіжної дискотеки і виготовивши банер.

Коментарі закриті.