Юні майстри гуртка гончарства нашої районної станції юних техніків не бояться ні втоми, ні рук глиною забруднити. І їхні щирі, чарівні роботи отримали гідну оцінку та визнання обласного фестивалю «Звичайне диво».

– Фестиваль дитячої та юнацької творчості серед дітей-сиріт та дітей із малозабезпечених сімей «Звичайне диво» проходив уже вдев’яте, – ділиться враженнями керівник гуртка гончарства районної СЮТ, методист декоративно-вжиткового мистецтва Стольненського Будинку культури Олег Луцук. – Таланти школярів вражають: картини, ляльки, гончарні вироби, скульптура.

Заявки на участь подали аж 120 талановитих дітей і колективів з усієї області. Окрім декоративно-прикладного мистецтва, діти декламували вірші, танцювали, співали і грали на музичних інструментах.

Деякі дитячі витвори можуть позмагатися з виробами вже відомих майстрів. Не пасли задніх і наші юні умільці зі Стольного. Шестикласниця Ганна Кравченко отримала диплом першого ступеню, кубок та цінний подарунок за перемогу у номінації «Декоративно-прикладне мистецтво». Поважних членів журі вразила її майстерно зроблена з глини робота – подарунок молодятам на весілля, на якому зображені наречений з нареченою та діжечка-скарбничка з маленьким хлопчиком зверху.

Будиночок-світильник та інші декоративні вироби Таліни Дудко завоювали диплом третього ступеню в номінації «Скульптура». А Олександр Семироз та Наталя Бойко отримали дипломи за активну участь. Усім чотирьом нашим учасникам дісталися призи від спонсорів.

Найбільше клопоту на «Звичайному диві» мали члени журі. Адже вибрати з такої кількості талановитих дітей найкращих – просто неможливо. Тому можна сказати, що перемогли краса, творчість та злет дитячої фантазії. Перемогли нудьгу, сірість та буденність…

Коментарі закриті.