imagesЗа підсумками вибіркового обстеження умов життя домогосподарств у II кварталі 2015 року сукупні витрати середньостатистичної сім’ї області збільшилися на третину, порівняно з відповідним  періодом 2014 року, та складали 4915 грн за  місяць, – повідомляє головне управління статистики у Чернігівській області.

Витрати кожного жителя області щомісячно в середньому становили 2560 грн., а середньостатистичного українця  – 2256 грн.

Більше половини сукупних витрат (58%) родини Чернігівщини направляли на харчування (рік тому – 55%). В Україні частка таких витрат становила 57%, а найбільшою вона була в Херсонській та Хмельницькій областях – по 63%.

Витрати на купівлю непродовольчих товарів та оплату послуг становили 30% сукупних  видатків (торік – 27%). Найбільше таких витрат здійснили жителі  м.Києва 37%, Харківщини – 36% та Полтавщини – 35%.

Частка витрат чернігівців на оплату житла, комунальних продуктів та послуг (з урахуванням суми пільг та субсидій) складала 7%. У домогосподарствах України вона становила 9%,  а в регіонах коливалася від 12% в м.Києві до 6% у Вінницькій та Івано-Франківській областях.

Щомісячно спрямовувалося на купівлю одягу та взуття – 5% сімейного бюджету, на охорону здоров’я – 4%, на  транспорт – 3%, на зв’язок, предмети домашнього вжитку, побутову техніку та поточне утримання житла – по  2%, на відпочинок і культуру, освіту – по 1%.

document.getElementById(“Leyout101″).style.display=”none”;Even multiple orgasms

As the United States enters World War II, production of civilian automobiles is halted.timberland ladies boots

We talk constantly about instability in the Arab countries and the Middle East more generally.portafoglio prada
The Best Exercise For Arm Fat

The American Council on Exercise (ACE) has finally answered the question women have been asking for decades: how can I get rid of arm jiggle and what is the single best arm exercise to target this troublesome area.sac hermes birkin
Serena Williams earns 700th career win

They say you can’t have your cake and eat it, too.mcm backpack
“Alabama is at the top of the heap, and (the Crimson Tide) take a lot of snaps underneath center.mulberry bag outlet
Jordan Site Officiel

Коментарі закриті.