До райвідділу УМВС завітали учні 11-х класів міської школи ім. Т.Г.Шевченка. Юнаки та дівчата мали можливість ознайомитися з особливостями професії міліціонера, умовами вступу до вищих навчальних закладів МВС.

Профорієнтаційна екскурсія організована районним центром зайнятості та керівництвом районного відділу міліції.

– Плануємо проведення таких екскурсій на усіх основних підприємствах, в організаціях та службах міста і району, – розповідає провідний спеціаліст відділу надання соціальних послуг центру зайнятості Тетяна Полтарак.

Заступник начальника РВ УМВС – начальник міліції громадської безпеки Олександр Гаврись розповів випускникам про організацію районного відділу міліції, специфіку роботи структурних підрозділів, вимоги до працівників правоохоронних органів.

– Робота правоохоронця складна, але в той же час цікава і почесна, – говорить заступник начальника РВ УМВС – начальник сектору кадрового забезпечення Сергій Волошин. – І серед молоді досить популярна: на сьогоднішній день середній вік працівників райвід­ділу – 24 роки. П’ять атестованих співробітників – жінки. Звичайно, професія міліціонера – це і ненормований робочий день, і робота зі специфічним контингентом, і досить високі вимоги. Але в той же час – це можливість отримати вищу освіту, робота у згуртованому колективі, стабільна заробітна плата і упевненість у майбутньому.

Сергій Волошин розповів про умови вступу до вищих навчальних закладів МВС, відповів на питання молоді. Наразі дві колишні учениці школи ім. Т.Г.Шевченка, відмінниці і медалістки Інна Ілляшик та Інна Скляр, вже працюють у райвідділі міліції.

Коментарі закриті.