– У ході проведення профілактичних заходів по виявленню та припиненню діяльності місць виготовлення та збуту міцних напоїв домашнього виробництва, працівниками сектору дільничних інспекторів міліції 14 червня було виявлено факт збуту жителькою Величківки рідини з характерним запахом самогону. Рідина вилучена для проведення хімічного дослідження.

– До центральної райлікарні 15 червня за допомогою звернувся житель Мени з тілесними ушкодженнями у вигляді кусаної рани лівого стегна, лівого передпліччя, спини, правого передпліч-чя. Тілесні ушкодження причинив домашній пес.

– Із Жовтневого 16 червня надійшло повідомлення про те, що по господарствах села ходили невідомі особи, які представлялися працівниками ПАТ «Чернігівобленерго» та переопломбовували електролічильники, за що вимагали гроші.

– Того ж дня до центральної райлікарні за допомогою звернулась жителька Пам’ять Леніна з діагнозом: опіки другого ступеня обличчя, верхніх кінцівок, грудної клітки. Тілесні ушкодження отримала вдома, розпалюючи грубу бензином.

Мітки:

Коментарі закриті.