– Невідома особа 28 грудня пошкодила навісний замок на дверях каналізаційно-насосної станції у Макошине та здійснила крадіжку металевих предметів.

– До центральної райлікарні за медичною допомогою 29 грудня звернувся житель Мени з тілесними ушкодженнями. Зі слів потерпілого, його побили біля кафе «Бутербродна» в райцентрі.

– Невідома особа проникла у приміщення колишнього електричного цеху у Величківці, де скоїла крадіжку батарей опалення.

– До райвідділу УМВС України в Чернігівській області 29 грудня надійшло повідомлення про крадіжку металевого транспортера, яким було огороджено город біля господарства жительки Мени.

– У ніч на 30 грудня невідома особа, зірвавши навісні замки на вхідних дверях магазину у Волосківцях, скоїла крадіжку продуктів харчування.

– Повідомлення про те, що невідомі особи в сараї колишньої свиноферми у Феськівці ріжуть металеві речі, надійшло 31 грудня. Виїздом слідчо-оперативної групи на місце пригоди було встановлено, що на металобрухт у новорічний вечір вирішили розжитися двоє жителів Феськівки.

– До реанімаційного відділення центральної райлікарні 31 грудня потрапив житель Синявки з діагнозом «переохолодження, алкогольне сп’яніння».

– З діагнозом «отруєння щурячою отрутою» до центральної райлікарні 2 січня було доставлено неповнолітнього жителя Чапаєвки.

За інформацією райвідділу УМВС України
в Чернігівській області.

Коментарі закриті.