Штрафувати власників популярних мопедів за відсутність номерного знака і техпаспорта почнуть тільки у липні наступного року.

Спрощену процедуру реєстрації транспортних засобів з об’ємом двигуна до 50 кубічних сантиметрів, придбаних до 1 січня 2010 року, продовжили до липня 2011-го.

– Це зробили для того, аби всі власники мопедів і скутерів встигли оформити їх, – коментує начальник відділення РЕР Святослав Тібеж. –  Адже більшість так і не спромоглися за півроку зареєструвати свої транспортні засоби.

Спрощену процедуру реєстрації запровадили для тих водіїв, які придбали скутери на ринках чи з рук і не мають необхідного переліку документів.

Проте, за словами Святослава Дмитровича, є побоювання, що нажахані перспективою й цього разу проґавити реєстрацію скутерів водії кинуться атакувати відділення РЕР, як це було в останні тижні жовтня. Цього робити абсолютно непотрібно. По-перше, по снігу на мопеді особливо не поїдеш, по-друге, до липня часу вистачить, аби зареєструватися усім бажаючим. А по-третє, і це головне, – наразі виник дефіцит номерних знаків. Ну не встигають їх виготовляти у потрібних кількостях! Тож навіть ті, хто подавав заяви про реєстрацію скутерів у жовтні, змушені чекати. За півтора місяця ситуацію «нагорі» підкоригують, тож з настанням весни можна буде їхати до відділення РЕР.

Нагадаємо, термін закінчення реєстрації транспортних засобів з об’ємом двигуна до 50 куб. см, відколи вперше зайшла про неї мова, відкладали вже тричі.

Коментарі закриті.