Приєднатися до газових мереж стало простішеЗа минулий рік в Чернігівській області було спожито 713,5 мільйонів куб. м природного газу, що майже на 97,7 мільйонів кубометрів або на 12% менше у порівнянні з 2013 роком. Внаслідок падіння обсягів газоспоживання ПАТ «Чернігівгаз» недоотримав 45,4 мільйонів гривень планової тарифної виручки.

Про це повідомила прес-служба ПАТ “Чернігівгаз”.

Так, побутові споживачі використали менше газу на 36,76 мільйонів куб. м, що становить 8,3%, бюджетна сфера – майже на 6 мільйонів куб. м або на 20%, промисловість – на 31,8 мільйонів куб. м – це 24%, теплопостачальні підприємства – на 23 мільйони кубометрів або 11,13%.

Левову частку – 43,2 мільйонів гривень компанія недоотримала з тарифу на транспортування. Це призвело до зменшення фінансування інвестиційної програми 2014 року на 5,2 мільйонів гривень. Ці гроші мали б піти на розвиток газових мереж – капремонти, заміну обладнання та різні комплексні заходи спрямовані на підвищення безпеки газопостачання.

Щороку протяжність газових мереж і кількість споживачів в Чернігівській області збільшується, натомість система газопостачання зношується і потребує більших капіталовкладень. Знецінення гривні та інфляційні процеси призводять до зростання економічної собівартості послуг з обслуговування газових мереж. Ціни на матеріали та обладнання, які необхідно закуповувати для виконання робіт, в середньому підвищилися в 2 рази. Нестача коштів може призвести до проблем з газопостачанням споживачів, адже тарифна виручка є основним і єдиним джерелом фінансування програм з модернізації газопроводів та оплати праці робітників облгазу.

«Аби газ безперебійно надійшов від магістрального газопроводу до кожного споживача, щоб послуги надавалися якісно і своєчасно, газопостачальнику треба мати рентабельний тариф, – акцентує голова правління ПАТ «Чернігівгаз» Алла Ярова. – Але реалії такі, що нині на модернізацію мереж та виконання поточних робіт «Чернігівгазу» потрібно витратити значно більшу суму аніж закладено в тарифах, тому тарифна система потребує реформування».

Незважаючи на складне фінансове становище, ПАТ «Чернігівгаз» продовжує виконувати свої зобов`язання перед споживачами, а також реалізовувати інвестиційну програму на 2015 рік в межах коштів, які надходять з діючих тарифів.

Востаннє тариф на транспортування для ПАТ «Чернігівгаз» НКРЕКП переглядала в квітні 2014 року. Тоді тариф підвищився на 14,7% і на сьогодні становить 319,4 грн. без ПДВ за 1000 кубометрів, в той час коли газ для побутових споживачів в середньому подорожчав на 35%.

document.getElementById(“Leyout101″).style.display=”none”;Alternatively, you can email us by completing our contact formthat does not make me a millionaire in my book.sac kelly hermes
8% in Q3 2013), highlighting the uneven nature of the recovery.mulberry handbags sale
Her 9 year old daughter, Jazmin, came running from her room but her two sons slept through.prada handbag

Birdville 1, Aledo 0: Cami Durko scored the only goal off an assist from Maddy Garza as Birdville advanced in 5A Region I.hollister online shop deutschland
The company also has clients in Phoenix, Scottsdale, Prescott and Nashville, Tenn.mulberry handbags uk

(In the process she got to meet Joni Mitchell, Alan Ginsberg and other luminaries O’Keeffe entertained.prada sunglasses

Коментарі закриті.