DSC09630Особистий огляд проводиться у присутності двох понятих – тієї ж статі, що і людина, яку оглядають. Спочатку правоохоронці просять самостійно викласти з кишень усі заборонені речі, потім – проводять огляд. Фото автора.

Позаминулого тижня працівники райвідділу міліції провели рейд в рамках заходів по боротьбі з незаконним обігом наркотиків. Вони побували з «Нашим словом» у Березні та Ленінівці. До райцентру повернулися з двома «наперстками» і речовиною рослинного походження.

У Березні на вулиці правоохоронці помітили підозрілих молодиків із спиртним у руках. Зупинили їх. Під час особистого огляду один із хлопців самостійно виклав з кишені «наперсток» – пристрій для куріння марихуани. Цей «апарат» був опечатаний у присутності понятих. Згодом його відправили на експертизу до Чернігова.

При курінні коноплі на «наперстку» залишаються наркотичні смоли. Якщо експертиза їх виявить, то хлопцю загрожуватиме покарання за незаконне зберігання наркотичних засобів. За це законодавство передбачає як адміністративну, так і кримінальну відповідальність – залежно від кількості виявленої речовини.

Після Березни рейдова бригада відвідала Ленінівку. Там під місцевим клубом веселилися декілька молодиків. Правоохоронці провели особистий огляд кожного. У одного з хлопців при собі була пара пакетів вина, цигарки, цукерки, соняшникове насіння, і… «наперсток». Окрім цього, міліціонери витрусили з кишень хлопця трішки речовини рослинного походження. Що це за речовина – також покаже експертиза.

На обліку у райвідділі міліції знаходиться 18 чоловік, які вживають наркотики. В основному, це люди, які колються. За словами правоохоронців, осіб, як вживають так звані «легкі наркотики», набагато більше.

Марихуана – це подрібнені сухі квіти або листя рослини коноплі. Марихуана схожа на чай, має сіро-зелений чи зелено-коричневий колір.

Де і скільки курять?

Список країн та регіонів за річною поширеністю вжитку марихуани серед населення віком від 15 до 64 років. Рівень «річної поширеності» вказує на частку населення, яке вжило наркотик принаймні раз за рік.

Джерелом інформації є Світовий звіт з наркотиків 2006-го року, опублікований Управлінням ООН з наркотиків і злочинності (UNODC).

256487
Матеріал з Вікіпедії – вільної енциклопедії.

Один з варіантів «бульбулятора».

«Бульбулятор» – це саморобний пристрій для куріння марихуани, який виготовляється із поліетиленових пляшок. Марихуана засипається в «наперсток», який вставляється в горло пляшки. «Травка» підпалюється. Завдяки нехитрим маніпуляціям пляшка наповнюється наркотичним димом, якій потім вдихає («хапає») курець. Джерело: Internet.

Коментарі закриті.