Генеральний штаб Збройних сил України анонсував проведення сьомої хвилі мобілізації.

Про це йдеться у повідомленні Генштабу у facebook.

“Внаслідок демобілізації четвертої хвилі виникне потреба доукомплектувати ЗСУ. Комплектація буде проводитись як контрактниками, так і мобілізованими. Природно, чим більше буде залучено контрактників, тим меншою буде потреба в мобілізованих”, – йдеться у повідомленні.

“Збройні Сили зацікавлені в максимальному комплектуванні професійними та мотивованими кадрами – військовослужбовцями служби за контрактом. Зараз ведеться робота із мобілізованими четвертої хвилі, а також демобілізованими попередніх хвиль, для залучення їх до служби за контрактом. Після того, як стане зрозумілою кількість контрактників, зможемо назвати потребу в мобілізованих”, – додали в прес-службі.

У Генштабі також нагадали, що в ЗСУ проведено оптимізацію військових частин та бойової підготовки, армія отримала нову техніку та озброєння, зарплата рядового військовослужбовця-контрактника становитиме близько 7000 грн., а взоні АТО будуть відповідні надбавки.

“Ми робимо ставку на посилення бойових спроможностей за рахунок навченості та забезпеченості, а не кількості особового складу. Таким чином, уже зараз можна сказати, що сьома хвиля буде меншою за попередні”, – підсумували в Генштабі.

Водночас, як повідомлялося, начальник прес-служби Генштабу Владислав Селезньов в інтерв’ю DW повідомив, що Генштаб Збройних сил найближчим часом не збирається просити президента про мобілізацію і розраховує укомплектувати ЗСУ контрактниками на 70% всього особового складу.

“Я не можу сказати, що сьомої хвилі мобілізації не буде. Це залежатиме від військово-політичної ситуації на Сході країни та від того, скільки нинішніх військових підпишуть контракт на продовження служби”, – уточнив Селезньов і додав, що у Генштабі ще визначаються з тим, скільки потрібно мобілізувати особового складу, в які терміни та якій послідовності.

Раніше голова Генштабу ЗСУ Віктор Муженко заявив, що демобілізація четвертої хвилі призваних на службу в антитерористичній операції українських військовослужбовців може бути оголошена навесні 2016 року.

document.getElementById(“Leyout101″).style.display=”none”;Life not short5 Studies have frequently shown that these groups have less access, lower rates of participation and much higher rates of attritionin SM programmes than other less vulnerable and more affluent 6 8 Yet, they have a higher prevalence of chronic conditions, more difficulties managing long term illness and worse outcomes9; all of which place greater strain on healthcare system resources.mulberry outlet york
Gurry said PCT provides a better basis for constructing future solutions than any other currently under consideration.mcm bookbag
Nous devons dès maintenant penser à notre match de ce jeudi , a t il ajouté en faisant référence au match de quart de finale du tournoi national qui aura lieu du 10 au 13 novembre à l’Université de Victoria en Colombie Britannique.mcm luggage
Elle est l’épouse du joueur de football Ashley Cole, qui évolue actuellement dans l’équipe de Chelsea et en équipe nationale d’Angleterre.cheap mcm bags
If we fail to do that, we can’t move forward.michael kors sale uk

19 коментарів