«У центрі Мени через дорогу від магазину «Вавілон» зароджується новий стихійний ринок. Питання до міської влади: тепер там усім торгувати можна?»

«Шановна редакціє, питання до вас. Соціальну допомогу на дитину збільшили з січня, а населення дізналося про це тільки в кінці минулого місяця. На питання, чого населення не проінформували, в службі соціального захисту відповіли, що друкували в «Нашому слові». Так от, чи друкували ви і коли? Не в кожного є кошти на передплату, а тут три місяці люди могли б отримувати гроші! Населення району».
Від редакції: звісно, «Наше слово» публікує інформацію практично про всі нововведення. Особливо, що стосується соціальних виплат, пенсій, допомоги і т.д. На жаль, вищенаведений приклад типовий для певної частини жителів району. Як тепер кажуть, такий менталітет: «зекономити» 30 грн. на передплаті і втратити сотні тільки тому, що невчасно дізналися про свої права.

«Степанівка у волейбол порве любого! Так тримати далі, ми найкращі!»

«У води тепер смак не дуже. Поверніть бульбашки!»

«Скільки нам не обіцяють відремонтувати дороги – а все одно грошей нема. Поставити знак «вибоїни» з табличкою «10 км» для нас краще, простіше і дешевше, ніж ліквідувати хоча б великі ямки, не кажучи вже про маленькі і взагалі не кажучи, щоб прокласти ділянку нової дороги».

Коментарі закриті.