Цієї суботи, 20 серпня, в Чернігові відбулися основні масові заходи Всеукраїнської акції «Єдина родина України».

Участь у них об’єднала членів сімей загиблих учасників АТО, матерів і батьків воїнів-афганців, військовослужбовців, волонтерів, представників влади, громадськість, духовенство. Про це повідомляє офіційний сайт Чернігівської ОДА.

cn1

Спершу учасники акції, зібравшись біля пам’ятного знаку «Борцям за волю і незалежність України», пом’янули героїв у спільній з архиєпископом Чернігівським і Ніжинський Євстратієм молитві.

Наступною локацією зустрічі стала Красна площа. Учасники зібрання вшанували загиблих воїнів АТО і учасників Революції гідності, поклавши квіти до оновлених меморіальних стел. А після цього, взявшись один з одним за руки, члени сімей загиблих, волонтери, владці й усі небайдужі «живим ланцюжком» склали на Красній площі контур зображення карти України. «Біда не зламала! Біда об’єднала!», – ствердили вони, ставши учасниками однойменного флешмобу.

Продовжилася всеукраїнська акція «Єдина родина України» в обласному драматичному театрі ім. Т.Г. Шевченка. Учасники заходу оглянули виставку «Блокпост пам’яті», також увазі громади була представлена експозиція «День Перемоги» – фотографії з сімейних архівів загиблих воїнів АТО, присвячені зв’язку поколінь захисників Батьківщини.

Фото Віктора КОШМАЛА.

Коментарі закриті.