Штраф за порушення ПДР тепер можна заплатити на місці
«Відтепер автолюбителям не потрібно шукати банк чи міняти валюту, – каже старший інспектор відділення ДАІ Євгеній Потійко. – POS-термінал зручний для обох сторін».

Ощадбанк передав чернігівським даішникам 28 POS-терміналів для безготівкової оплати штрафів. Відтепер в Чернігівській області порушники правил дорожнього руху зможуть оплатити штраф на місці своєю банківською карткою.

– У Чернігові 16 березня керівництво обласної дирекції Ощадбанку в присутності журналістів передало інспекторам дорожньо-патрульної служби термінали для безготівкової оплати штрафів, – пояснює начальник відділення ДАІ з обслуговування Менського району Олександр Демиденко. – Один з них дістався і нашому відділенню.

Відтепер автовласникам не потрібно стояти в чергах до каси, аби сплатити штраф за порушення правил дорожнього руху. У свою чергу бюджет отримає гроші вже наступного дня після здійснення платежу.

Наявність мобільних POS-терміналів дозволить прий­мати до оплати всі типи міжнародних банківських карт, включаючи найпоширеніші електронні карти Visa та MasterCard.

Зважаючи на транзитний характер області (кордон з Білоруссю та Росією), ця деталь вкрай важлива. Наприклад, гості з білоруського Гомеля облюбували місцеві ринки і супермаркети, але й вони час від часу порушують правила дорожнього руху.

Коментарі закриті.