Щоб віддати свої кревні, люди змушені пітніти  в чергахНатовп людей до трьох кас, гамір і страшенна задуха. Оце така картина була минулого понеділка у Мені на пошті. Меняни змушені були вистоювати дві довжелезні черги, не розуміючи, чому вони поставлені у таку ситуацію.

Раніше було зручно: зайдеш до відділення «Укртелекомсервісу», за лічені хвилини заплатиш – і порядок. Звісно, і раніше в останні дні платежів, 19 – 20 числа кожного місяця, доводилося традиційно трохи постояти в черзі. Але ж не в такій. І в одній.

У чому ж причина? Пояснює фахівець з продажу послуг ЦТП №19 Чернігівської філії ПАТ «Укртелекомсервіс» Людмила Тарануха:

– З 1 квітня нинішнього року у всіх відділеннях нашої організації закриті каси прийому платежів. По всій країні. Таке рішення було прийняте керівництвом товариства. Варто зазначити, що ні РЕМ, ні комунальники, ні газівники самі не приймають платежі від населення. Цим займаються спеціалізовані установи: банки, поштові відділення. Віднедавна і за користування телефоном та інтернетом потрібно платити так само.

Люмила Іванівна порадила абонентам здійснювати платежі на пошті, у «ПриватБанку» та Ощадбанку. З цими установами укладені договори, тож комісійний збір сплачує не абонент, а «Укртелекомсервіс».

Але ж чому таке скупчення людей на пошті? І чи завжди доведеться терпіти незручності?

У травні було чимало вихідних, тож рахунки до зв’язківців надійшли запізно. Проблема ще й у тому, що, вистоявши чергу, людина хоче оплатити і за світло, і за комунальні послуги. Отож мусить касир одну програму на комп’ютері відкрити, потім іншу, потім ще наступну. Техніка «висне», народ у чергах мучиться…

Начальник центру поштового зв’язку Володимир Соломко пояснює:

– Усілякими способами намагаємося оптимізувати процес сплати за телефонні послуги. Маємо за кілька днів обслугувати чотири тисячі абонентів. Більшість відкладає платежі на останній день, а тоді штурмують каси. До того ж, люди йдуть на пошту переважно вранці, коли у поштарів час пік. Зрозуміло, що хочуть поєднати це, наприклад, з візитом до лікарні чи походом на базар. Але ж реально три касири не можуть швидко пропустити стільки платежів. Відкрити додаткову касу ми не можемо. Зробили зручнішим хоча б те, що квитанції людина отримує в одній касі, а сплачує – в іншій. Так виявилося швидше.

Володимир Анатолійович радить абонентам сплачувати за телефонні послуги у другій половині дня, краще у середині місяця. Або записатися у кіоску, що біля лікарні, і платити там.

Коментарі закриті.