Фото ТУ МНС у Чернігівській області.
Фото ТУ МНС у Чернігівській області.
Сауна в кафе “Моні Ані” не мала необхідних дозволів для роботи. Про це “Нашому слову” повідомили представники державних наглядових служб.

– Раніше в приміщенні, де розмістили сауну, взагалі був шиномонтаж, – каже начальник Менського райвідділу Держтехногенбезпеки в Чернігівській області Євгеній Довгаль. – Під час останньої перевірки кафе (проводилася у минулому році) ніякої парильні там не було, приміщення експлуатувалося як складське. Власник споруди збудував сауну без будь-яких погоджень чи дозволів з нашого боку, без виготовлення проектної документації. Наступна ж перевірка «Мон Ані», за чинним законодавством, могла відбутися не раніше, як через рік від останньої.

– Сауна дійсно обладнана без дозволів, – підтверджує головний державний інспектор з охорони праці ТУ Держгірпромнагляду у Чернігівській області Валерій Кіндер. – Котел у парильні встановлено саморобний, несертифікований, без запобіжних клапанів. Спеціально навченої людини для нагляду за котлом також не було. Власник сауни за дозволом на початок експлуатації не звертався. Навіть якщо сауна була для власного користування, виникають деякі питання: чому вона була розміщена в громадському закладі і чому в ній виявилася ціла група відпочиваючих? З’ясувати це – компетенція правоохоронних органів.

У Менському райвідділі УМВС України в Чернігівській області від коментарів відмовилися, мотивуючи це тим, що ведуться слідчі дії.

Коментарі закриті.