prapor«Гаряче серце і холодна голова. Саме ці слова чи не найкраще характеризують українців після «революції гідності». Десятки і сотні тисяч громадян переглянули власне ставлення до України і патріотизму. Від патріотизму махрового перейшли до патріотизму дії. Це довели події на Майдані і на східній Україні», – йдеться у зверненні Самооборони Чернігівщини до земляків.

«І там, і там люди стоять не на життя, але, порівнюючи ситуацію січня – лютого на Майдані і нинішню, ми бачимо зовнішнього гравця – Росію. Північні сусіди надсилають в Україну не тільки власних силовиків, а й озброєння з фінансуванням. І це вже не внутрішнє протистояння, а фактично стимулювання громадянської війни.

У такий непростий час з різних боків знаходяться гарячі голови, особливо підігріті алкоголем, котрі намагаються нав’язати власну позицію силовикам і військовим. Так з’являється інформація про те, що жителі прикордонних районів Чернігівщини погрожують військовим, прикордонникам та силам самооборони розправою. В силу тривалих економічних і чисто родинних зв’язків багатьом жителям хотілося б зберегти дружні стосунки з росіянами, та хочеться нагадати, що саме РФ розпочала військові дії проти України.
Інформуємо, що в таких умовах військові, прикордонники та сили самооборони мають повноваження застосовувати силу для нейтралізації правопорушників з подальшою передачею їх до правоохоронних органів.

Закликаємо українців стати єдиним щитом на захист Батьківщини і всіляко сприяти та допомагати людям, котрі взяли в руки зброю, аби ціною власного життя відстояти самостійність і соборність України», – говориться у зверненні Самооборони Чернігівщини.

Коментарі закриті.