Відбувся спільний рейд співробітників Держтехногенбезпеки, МНС та представників ЗМІ по об’єктах відпочинку, що знаходяться в нашому районі. 

Рейдова бригада перевірила дитячі оздоровчі табори «Барвінок» у Бігачі та «Казковий» в урочищі Остреч, а також безпосередньо сам санаторій «Остреч». І хоча протипожежний стан зазначених об’єктів постійно знаходиться під пильною увагою інспекторів Держтехногенбезпеки, фахівці обласного управління розумно вирішили, що надлишкового контролю не буває.

Було здійснено обхід усіх будівель та приміщень, перевірено документацію про випробування вогнегасників, електричної мережі та акти обстеження акваторії дна пляжів водолазною службою, під’їзди для забору води, комплектацію пожежних щитів. Представники обласного управління вручили керівництву закладів відпочинку плакати з правилами безпеки життєдіяльності та правилами поведінки на водоймах, перевірили знання персоналом інструктажів та їхніх дій на випадок виникнення пожежі.

Серед перевірених таборів з кращого боку показав свою підготовленість «Барвінок», в котрий приїздять на відпочинок діти-сироти.  Як недолік можна відмітити лише відсутність протипожежної сигналізації.
А от «Казковий» здивував неукомплектованістю пожежних щитів. Щоправда, табір ще тільки оговтувався від буревію, розпилювалися дерева та ремонтувалися будиночки.

Керівники таборів та санаторію зобов’язалися виправити «трієчки», усунувши  недоліки найближчим часом. Адже прекрасно розуміють, що відпочинок повинен бути не тільки цікавим та корисним, але й безпечним.

Коментарі закриті.